• Koszyk / 0,00 
  0
 • Zaznacz stronę

  O NAS

  Wydawnictwo KROKI powstało, żeby publikować książki inspirujące i wywierające pozytywny wpływ na ludzkie życie. Interesują nas zagadnienia z zakresu psychologii, psychoterapii, mindfulness, rozwoju osobistego. Wciąż jest całe mnóstwo tytułów, które są niezwykle wartościowe, wywierające wpływ na postrzeganie otaczającego nas świata i takich, które mogą tak po prostu ludziom pomóc. Mimo to często nie znajdują się w planach wydawniczych istniejących wydawnictw. Chcemy w pewnej części wypełnić tą lukę.

  Zaczęliśmy od wyjątkowej książki Russella Branda “Regeneracja”, ponieważ uznaliśmy, że jest pozycją o bardzo silnym przekazie. Własne doświadczenia i pokonywane trudności w drodze do wolności od uzależnień, sprawiają, że to książka niezwykła, z którą warto się zapoznać. Powtarzając recenzję Ruby Wax, także z pełnym przekonaniem uznajemy, że “Cały świat powinien przeczytać Regenerację”.

  Naszą kolejną perełką w ofercie jest na pewno „Animalek Rationalek”, prawdopodobnie pierwsza na świecie popularnonaukowa książka pisana wierszem.       W intrygujący sposób wprowadza czytelnika w świat zwierząt i czego się możemy od nich nauczyć. Dodatkowym atutem są na pewno piękne ilustracje Katii Sokolowej-Zyzak. Tą książkę polecamy dorosłym, żeby czytali ją dzieciom i wspólnie sobie o niej rozmawiali.

  Będziemy nadal wybierać książki, które naszym zdaniem zdecydowanie są warte tego, by trafić do polskich czytelników. Co będzie kolejnym tytułem? Sami jeszcze nie wiemy, ale warto poczekać!